Auto reviews

Porady
 

Jak myć


Na naszej myjni będzie możliwe umycie pojazdu czterema programami mycia. Każdy z nich można wykorzystać oddzielnie, ale tylko umycie kompleksowe wszystkimi po kolei daje gwarancję naprawdę dobrze umytego pojazdu.

 

Program 1.

 

Innowacyjny bezdotykowy system mycia pojazdów oparty na technologii mikroproszkowej. W czasie tego cyklu mycia woda zostaje zmiękczona i podgrzana do temperatury 60 °C a następnie zmieszana z proszkiem z tzw. mikrogranulkami. Mieszanina wody, proszku i mikrogranulek pod wysokim ciśnieniem kierowana jest na mytą powierzchnię karoserii samochodu. Połączenie działania chemicznego, mechanicznego, z temperaturą i wysokim ciśnieniem daje doskonały efekt mycia " bez zarysowań", bardzo przyjazny dla użytkownika.

 

Program 2.

 

Po myciu proszkiem następuje spłukanie pojazdu wodą z sieci. Pod wysokim ciśnieniem zimna woda spłukuje roztwór chemiczny i zanieczyszczenia pozostałe po programie nr1.

 

Program 3.

 

W tym programie woda zmiękczona i podgrzana, zmieszana zostaje z woskiem - polimerem. Polimer na gorąco przywiera i bardzo dobrze zabezpiecza karoserię nadając jej połysk. Powstała powłoka powoduje natychmiastowy efekt połyskliwości, a jednocześnie utrudnia ponowne brudzenie pojazdu i ułatwia następne mycie. Woskowanie - zwłaszcza przedniej szyby samochodu jest nieodzowne w deszczowe dni. Nałożona warstwa ułatwia ściekanie wody, polepszając widoczność i komfort jazdy.

Program 4.

 

To nabłyszczanie i osuszanie. W tym programie myjnia wytwarza wodę zdemineralizowaną w procesie odwróconej osmozy. Do wody zdemineralizowanej (pozbawionej jakichkolwiek domieszek, czy nawet śladowych ilości zanieczyszczeń) za pomocą precyzyjnego systemu dozowania dodany zostaje osuszacz- nabłyszczasz. Spłukanie wodą zdemineralizowaną z osuszaczem- nabłyszczaczem powoduje zaskakujący efekt połysku bez plam i zacieków. Karoseria samochodu jest czysta, błyszcząca i zabezpieczona przed agresywnym wpływem środowiska. Woda spływa z karoserii dzięki chemicznemu osuszaczowi.

 

Czyszczenie auta wykonuje się tylko lancą i tylko wodą pod wysokim ciśnieniem. W zastosowanej na naszej myjniach technologii nie będzie żadnych szczotek, nie ma więc możliwości zarysowania lakieru. Jednocześnie poręczna lanca umożliwi umycie miejsc, które są bardzo ciężko dostępne, wnętrz kołpaków, błotników, bagażników bez konieczności ich demontażu, nawet mat podłogowych gdy wyjmie się je z auta. Myjnia umożliwia bezproblemową pracę przy niskich temperaturach. Nawet przy temp. dochodzącej do -25 stopni. Myjnia ma podgrzewaną posadzkę i system przeciwzamarzeniowy, co umożliwia pracę przy niskich temperaturach atmosferycznych.

­